Hakkımızda

Seta Dizayn 2007 yılında faaliyete başlamış olup, “Kişiye özel tasarımlar” sloganı ile yola çıkmıştır. Modern hayatın tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak, yapılan tasarımlara kullanıcı tarzını ve kişiliğini yansıtmayı amaçlamaktadır.

Seta Dizayn, her müşterinin ihtiyacına ve estetik anlayışına cevap vermek için her şekilde benzersiz ve kişisel bir özel tasarım oluşturur. Ardından tüm ürünleri kendi bünyesinde çalışan eğitimli ekibiyle üretip kurulumunu yapar. Bir mekânı, birbiriyle uyumlu ve ruhu olan, amaçlı bir alana dönüştürmek için en iyi malzemeleri, dokuları ve kaplamaları kullanırken form, stil ve işlevsellikte denge sağlar. Keşif aşamasından başlayarak tasarım, üretim ve montaj aşamasına kadar müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak bizim için önem arz eder.

Seta Dizayn, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmek ve farklı çözüm önerileriyle kullanıcı beklentilerini karşılayabilmek üzere, gelişen teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri takip etmekte ve bunları ürünlerine yansıtmaktadır.

Çalışanlarımızın işçi sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, çevreye olan duyarlılığımız kalite, sağlık ve çevre kavramlarını ön planda tutmamızı sağlamaktadır. İşçi sağlığı ve güvenliği konusunda yasal şartlara uyulması; uygulanması, etkin kılınması ve sürekli iyileştirilmesi ana prensiplerimizden biridir.

MİSYON

Keyif alınarak kullanılan stil sahibi mekanlar yaratmak.

VİZYON

Tasarımlarıyla, detaylarıyla, hizmetiyle, malzeme ve ürün kalitesiyle, bulunduğu şehirde sektörünün en çok tercih edilen tasarım ve üretim firması olmak.

Kaliteyi estetikle buluşturan tasarımlarımız ile

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek adına bir kahvemizi içmeye bekleriz.